Kontakt

Fotoporcelany.pl
ul. Ksawerego Zakrzewskiego 6a
61-693 Poznań
tel. 61 826 62 91
kom. 791 222 780

biuro@fotoporcelany.pl

 fotoporcelana

Fotografia na porcelanie oraz zdjęcia na nagrobki w różnych barwach. Zdjęcia na porcelanie.
Fotoceramika i fotoporcelana z wieloletnią gwarancją.
Informacje

Podczas składania zamówienia prosimy o dokładne opisanie wszelkich ewentualnych zmian które należy wprowadzic na zdjęciu. A w szczególności w przypadku zmiany ubrania prosimy o określenie koloru ubrań :koszuli, krawatu, bluzki damskiej itp.

Zdjęcia przesyłane mailem powinny być w wymiarach zamawianej porcelanki w rozdzielczości min 300dpi. Proszę nie kompresowac zdjęć do wysyłki. Pliki powinny być zapisane jako bitmapa najlepiej o rozszerzeniu : *.jpg, *.jpeg, *.tif.

Najlepszym materiałem wyjściowym jest zdjęcie orginalne, skany ze zdjęć orginalnych oraz zdjęcia cyfrowe. Wydruki komputerowe często nie odpowiadają jakością nie nadają się do reprodukcji.

Zdjęcia przechodzące przez naszą korektę zostaną Państwu odesłane do akceptacji.

Czas realizacji fotoceramiki do 7 dni od momentu zatwierdzenia zdjęcia.

Fotoceramike wysyłamy kurierem lub pocztą na życzenie klienta wraz z przesłanym orginałem zdjęcia.

Gwarancja: Fotoceramika odporna jest na warunki zewnętrzne z okresem gwarancyjnym 50 lat.Udzielamy również gwarancję satysfakcji naszym klientom, gwarantując zwrot całej sumy jeśli porcelanka nie bedzie spelniała Państwa oczekiwań.

Fotoceramika jest tylko reprodukcją zdjęcia i to od jej jakosci głównie zależy końcowy efekt. Kolory mogą nieznacznie odbiegaą od zdjęcia wyjściowego głównie w zakresie koloru czerwonego.